DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ DALKILIÇ PERDE / YAŞAMKENT / ANKARA

  • Genel
  • 28 Eylül 2017
  • 204 kez incelendi.
DAVİLLO İLE EV GÜZELLİĞİ DALKILIÇ PERDE / YAŞAMKENT / ANKARA

Ankara’nın saygın perdecilerinden “Dalkılıç Perde’nin” sahibi Sayın Galip Dalkılıç’ın sevgili oğlu Ümit Erdi Kalkılıç’ı tanımak üzere Ankara Yaşamkent’te ki yeni açmış olduğu mağazasında ziyaret ettik. Bir Davillo Perdesen satış noktası olan ve “Perde Atölyesi” ismi ile bir buçuk yıldır hizmet veren butik tarzdaki bu mağaza, şık dizaynı ve Davillo gibi önemli firmaların ürün kartelaları ile zenginleştirilerek; tecrübenin yaşatıldığı bir perakende perde mağazasıdır.
ODTÜ Jeoloji Mühendisliği Bölümünden mezun olan fakat, kendi mesleğini değil baba mesleğini seçen Sevgili Erdi Dalkılıç tarafından işletilen bu mağaza, konumu bakımından Ankara’nın en elit semtlerinden olan Çankaya’nın sınırları içerisindedir. Genç ve yetenekli meslektaşımız Erdi Bey’in babasından öğrendiklerine kendi beceri, bilgi ve zevklerinide katarak harmanlaması; müşteriye kendi özel tasarımlarını sunması mağazasına butik ünvanı kazandırmıştır.
Sevgili kardeşi Koray Dalkılıç ile birlikte mağazalarında harikalar yaratan Erdi Dalkılıç, bizimle geleceğe yönelik hayallerinide paylaşarak, aslında bir nevi geleceğinide şekillendirererek ismini koymuş oldu. “Kardeşim Koray ile hayallerimiz var elbette ki, mağazalar zinciri oluşturmak bu hayallerimizden biri…” diyen genç meslektaşımıza başarılar diliyoruz.
Ankara’dan siz değerli perdecilerimize perde ve fonluk kumaş toptancılığı, stor ve zebra imalatı toptancılığı kaliteli hizmet veren Davillo’nun yine bir müşterisini tanımaktan mutluluk
duyduk.
DALKILIÇ PERDE & Ü.ERDİ DALKILIÇ

Etiketler:

Yorum Yaz