24-28 Nisan 2018 EVTEKS 24. Uluslar arası Ev Tekstili Fuarı

  • Fuar
  • 17 Ağustos 2017
  • 199 kez incelendi.
24-28 Nisan 2018 EVTEKS 24. Uluslar arası Ev Tekstili Fuarı

Ev tekstili sektörüne ilişkin binlerce ürünün sergilendiği 23. Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarı, 120 ülkeden 130 binin üzerinde yerli ve yabancı sektör profesyonelinin katılımı ile düzenlendi.

 

Ev tekstili sektöründeki son gelişmelerin sergilendiği, trend ve modaya yön veren ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu Uluslararası İstanbul Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS) sektör profesyonelleri tarafından ilgiyle takip edildi.  CNR EXPO Yeşilköy’de bu yıl 23’üncüsü organize edilen fuarı, 40 bin 302’si yabancı olmak üzere 130 binin üzerinde sektör profesyonelinin katılımı ile düzenlendi.

 

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde organize edilen fuara, ABD, Almanya, İran, Rusya, Ukrayna, İngiltere, Kanada, Suudi Arabistan, Sibirya, Çin, Hindistan, İtalya, İspanya, Yunanistan’ın da aralarında bulunduğu 120 ülkeden ziyaretçi katıldı. Ekonomi Bakanlığı’nın da desteğiyle “B2B İkili İş Görüşmeleri” kapsamında 48 ülkeden de alım heyetleri fuardaki yerlerini aldı.

 

Türkiye’de yıldızı parlayan ev tekstil sektörünün en büyük platformu olan EVTEKS aralarında Zorlu, Home Sweet Home, Karaca, Soley, Özdilek, Minteks, Verdi Tekstil gibi 2 binin üzerinde markanın katılımı ile düzenlendi. 160 bin metrekare alanda gerçekleştirilen fuarda, yazın serin tutan pikelerden yazın serin, kışın sıcak tutan yastıklara ve anti bakteriyel nevresimlere kadar sektörde çığır açacak pek çok inoavatif ev tekstili ürünleri sergilendi.

 

 

Etiketler:

Yorum Yaz