Alibayhan Tekstil, R+T Stuttgart Almanya 2018’de ürünlerini sergileyecek

Alibayhan Tekstil, R+T Stuttgart Almanya 2018’de ürünlerini sergileyecek

1974 yılında Bayhan Makina adı altında başlayan firma, 1996 yılı itibari ile Jakar makina imalatını sonlandırdı. Alibayhan Tekstil adı altında kumaş imalat ve dokumasına giren Alibayhan Tekstil, bu yıldan itibaren kalite anlayışını her geçen gün katlayarak üretime devam etti ve İsse markası ile kalitenin yeni adı olmayı başardı.

Ev, işyerleri vb. kısacası yaşam alanlarımızın her yerinde ürettiği kaliteli perdeler ile evimize ayrı bir renk katan Alibayhan Tekstil,  yeni nesil stor perde üretiminde keten, polyester ve hasır gibi çeşitleri ile evlerimizin modern dekorasyonunda ciddi anlamda rol oynamaya devam ediyor.

 

Kalitenin yeni adı: İsse

İsse markasıyla tekstil sektöründe 38 yıllık tecrübesiyle yerini sağlamlaştıran Alibayhan Tekstil, gün geçtikçe tüketici tarafından ilgi görüyor ve beğeni kazanıyor.

R+T Fuar Messe Stuttgart, Almanya fuarında ve fuarların önemini çok iyi kavrayarak sektörümüz adına bir çok fuarda yerini alan Alibayhan tekstil, 27 Şubat-3 Mart 2018 R+T Messe Stuttgart, fuarında yer alan Alibayhan Tekstil İran, Lübnan, Ürdün, Kanada, Hollanda, Libya, Romanya, Almanya, Fas, Cezayir, Arnavutluk, Tunus, Filistin, Moritanya ve 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapıyor. 40  kişiye istihdam sağlayarak ülke kalkınmasında en ihracatı kadar rol alan Alibayhan Tekstil, değerli iş ortakları için üretimine ara vermeden yoluna kaliteyle devam ediyor.

Yeniliğe açık ve sürekli gelişime dönük çalışmaları kendine prensip edinen firma elde ettiği müşteri memnuniyet çıtasını sürekli yükseltiyor.

 

En büyük misyon; müşteri memnuniyeti

“Firmamız insan yaşamında kaliteyi artırmak amacı ile görselliğe önem veren bir firmadır. Bu doğrultuda perde ve stor perdelerimizdeki tasarımlarımızda tecrübeli personelimizin yanı sıra üretim alanında da iş kalitesini göz önünde bulunduran çalışanlarımız ile özellikle iç pazarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük misyonumuzdur.

 

Alibayhan Tekstil: Kalite, güven ve istikrar

Yönetim ve üretim alanındaki organizasyon bilincimiz, yapılan üretimleri en hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirmek için optimize edilmiştir. Ayrıca sosyal sorumluluk bilincinde olan firmamız, çevre ve doğayı korumakta, etik değerlere önem vermekte ve sosyal ekonomik gelişime katkıda bulunmaktadır. Alibayhan Tekstil, kalite, güven ve istikrar ilkelerine bağlı kalarak ve dünya standartlarında ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiş ve bunu kendisine kalite politikası olarak belirlemiş bir firma. Bu amaç doğrultusunda kalite yönetim sistemi ve yasal şartlara uyarak müşteri isteklerinin ilk defada istenilen zaman ve kalitede yerine getirilmesi ve firmamızın başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçlerin sürekli iyileştirilmesini ilke edinmiştir.

 

 

Alibayhan Textile will exhibit its products in R + T Stuttgart Germany 2018

The company, which started under the name of Bayhan Machine in 1974, ended the production of Jacquard machines as of 1996.

 

Alibayhan Textile entered into fabric manufacturing and weaving under the name of Alibayhan Textile. From this year forth, it continued to produce by multiplying its understanding of quality day by day and succeeded in becoming the new name of quality with the Isse brand.

 

Home, workplaces, etc. In short, Alibayhan Textile, which adds a different color to our house with high quality curtains produced all over our living areas,  continues to play a serious role in the modern decoration of our homes with polyester and similar varieties of wicker in production of the new generation of roller curtain.

The new name of the quality: Isse

 

Alibayhan Textile, which solidifies its position with 38 years of experience in the textile sector with İsse brand, is getting popularity and appreciation by the consumers day by day.

 

Alibayhan Textile, which R + T Fair Messe Stuttgart participating in Germany fair and many fairs, exports to Iran, Lebanon, Jordan, Canada, Netherlands, Libya, Romania, Germany, Morocco, Algeria, Albania, Tunisia, Palestine, Mauritania and over 40 countries.

 

 

Alibayhan Textile, which plays a role in the country’s development by providing to 40 people, continues its way with quality without stopping its production for its valuable business partners.

 

The company, which is open to innovation and takes a principle towards continuous development, is constantly increasing its bar of customer satisfaction.

The greatest mission; customer Satisfaction

 

Our company is a company that attaches importance to visuality with the aim of increasing the quality in human life.

 

In this direction, it is our biggest mission to prioritize customer satisfaction in the domestic market with our experienced staff in our designs for curtains and roller curtains, as well as with our employees who consider the quality of work in the field of production.

 

Alibayhan Textile: Quality, trust and stability

 

Our organizational awareness in the field of management and production has been optimized to realize the productions in the fastest and highest quality way.

In addition, our company which is aware of social responsibility, protects the environment and nature, gives importance to ethical values ​​and contributes to social economic development. Alibayhan textile is a company which has provided the customer satisfaction by adhering to the principles of quality, trust and stability and offering products and services at the world standards that has determined  it as a quality policy. For this purpose, it is a principle that all processes that affect the success of our company and the quality of our products are continuously improved and fulfillment of the customer requests at the desired time and quality in the first time and the success of our company in Compliance with the quality management system and legal requirements in accordance with this objective.

Etiketler:

Yorum Yaz