Alibayhan Tekstil, R+T Stuttgart Almanya 2018’de ürünlerini sergileyecek

  • Genel
  • 15 Ocak 2018
  • 79 kez incelendi.
Alibayhan Tekstil, R+T Stuttgart Almanya 2018’de ürünlerini sergileyecek

1974 yılında Bayhan Makina adı altında başlayan firma, 1996 yılı itibari ile Jakar makina imalatını sonlandırdı. Alibayhan Tekstil adı altında kumaş imalat ve dokumasına giren Alibayhan Tekstil, bu yıldan itibaren kalite anlayışını her geçen gün katlayarak üretime devam etti ve İsse markası ile kalitenin yeni adı olmayı başardı.

Ev, işyerleri vb. kısacası yaşam alanlarımızın her yerinde ürettiği kaliteli perdeler ile evimize ayrı bir renk katan Alibayhan Tekstil,  yeni nesil stor perde üretiminde keten, polyester ve hasır gibi çeşitleri ile evlerimizin modern dekorasyonunda ciddi anlamda rol oynamaya devam ediyor.

 

Kalitenin yeni adı: İsse

İsse markasıyla tekstil sektöründe 38 yıllık tecrübesiyle yerini sağlamlaştıran Alibayhan Tekstil, gün geçtikçe tüketici tarafından ilgi görüyor ve beğeni kazanıyor.

R+T Fuar Messe Stuttgart, Almanya fuarında ve fuarların önemini çok iyi kavrayarak sektörümüz adına bir çok fuarda yerini alan Alibayhan tekstil, 27 Şubat-3 Mart 2018 R+T Messe Stuttgart, fuarında yer alan Alibayhan Tekstil İran, Lübnan, Ürdün, Kanada, Hollanda, Libya, Romanya, Almanya, Fas, Cezayir, Arnavutluk, Tunus, Filistin, Moritanya ve 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapıyor. 40  kişiye istihdam sağlayarak ülke kalkınmasında en ihracatı kadar rol alan Alibayhan Tekstil, değerli iş ortakları için üretimine ara vermeden yoluna kaliteyle devam ediyor.

Yeniliğe açık ve sürekli gelişime dönük çalışmaları kendine prensip edinen firma elde ettiği müşteri memnuniyet çıtasını sürekli yükseltiyor.

 

En büyük misyon; müşteri memnuniyeti

“Firmamız insan yaşamında kaliteyi artırmak amacı ile görselliğe önem veren bir firmadır. Bu doğrultuda perde ve stor perdelerimizdeki tasarımlarımızda tecrübeli personelimizin yanı sıra üretim alanında da iş kalitesini göz önünde bulunduran çalışanlarımız ile özellikle iç pazarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük misyonumuzdur.

 

Alibayhan Tekstil: Kalite, güven ve istikrar

Yönetim ve üretim alanındaki organizasyon bilincimiz, yapılan üretimleri en hızlı ve kaliteli şekilde gerçekleştirmek için optimize edilmiştir. Ayrıca sosyal sorumluluk bilincinde olan firmamız, çevre ve doğayı korumakta, etik değerlere önem vermekte ve sosyal ekonomik gelişime katkıda bulunmaktadır. Alibayhan Tekstil, kalite, güven ve istikrar ilkelerine bağlı kalarak ve dünya standartlarında ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiş ve bunu kendisine kalite politikası olarak belirlemiş bir firma. Bu amaç doğrultusunda kalite yönetim sistemi ve yasal şartlara uyarak müşteri isteklerinin ilk defada istenilen zaman ve kalitede yerine getirilmesi ve firmamızın başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçlerin sürekli iyileştirilmesini ilke edinmiştir.

 

 

Etiketler:

Yorum Yaz