DOĞUKAN PERDE AKSESUARLARI  TEKSTİLKENTE ŞUBESİNİ AÇTI

  • Genel
  • 15 Ocak 2018
  • 103 kez incelendi.
DOĞUKAN PERDE AKSESUARLARI  TEKSTİLKENTE ŞUBESİNİ AÇTI

2009 yılından beri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyarız. Kurulduğu günden itibaren perde aksesuarları ve özel tasarım işleri konusunda üretim yapan firmadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde her zaman fark yaratmıştır.

Firmanın değişmez tek prensibi kalite, hizmet zamanında teslim ve uygun fiyat oluşudur.

 

Kaliteli metal perde aksesuarlarında led ışıklı sarkıt modelleriyle öne çıkan Doğukan Perde aksesuarları arge çalışmalarına ne kadar önem verdiğini ve her zaman karşımıza yeni ürünlerle öne çıkmayı başararak sektörde kendinden söz ettirmeye başlamıştır. Sektörde hızlı adımlarla ilerlemeye devam eden Doğukan Perde Aksesuarları  Tekstil kent  B-6 Blokta  yeni şubesini açarak şovrumunda  adeta görsel bir şov gibi görünce vazgeçemeyeceğiniz perde aksesuarlarını bir arada bulacağınız şubemize siz değerli müşterilerimizi  bekleriz

Merkez şubesini Tekstil kente taşıyarak şubede    aksesuarlarını kalite anlayışını bozmadan, aynı prensipte müşterilerimize bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Bizde perde dergisi olarak değerli kardeşimize başarılarının devamını diler yeni şubesini hayırlı uğurlu bol kazançlar getirmesini dileriz.

 

 

 

Etiketler:

Yorum Yaz