GENSA ALÜMİNYUM’DA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ EN ÖNEMLİ İLKEMİZDİR.

  • Genel
  • 24 Kasım 2017
  • 140 kez incelendi.
GENSA ALÜMİNYUM’DA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİMİZ EN ÖNEMLİ İLKEMİZDİR.

Gensa Alüminyum yüksek teknolojiyle yaptığı yatırımlar neticesinde 1998 yılında Gebze’de üretime başlayan Alüminyum Profil Tesisimiz, 1000 tonluk ve 750 tonluk 2 adet ekstrüzyon pres ile, aylık 250 ton üretim kapasitesine sahiptir.Tesisimizde Avrupa Standartları’nda Elektrostatik Toz Boya Üretimi yapılmaktadır.

Tesisilerindeki kimyasal atıklar , çevreye zarar vermeyecek şekilde,arıtma tesislerinde arıtıldıktan sonra deşarj edilmektedir.

Gensa Alüminyum modernize ettiği alt yapısıylla ve Ar-Ge’ye verdiği önemle daima yeniliği arayan kaynakları etkin kullanan ve fark yaratan bir takım olarak paydaşlarımıza karşı sorumluluklarını yerine getiren Gensa Alüminyum  ISO 9001:2000 standardının gereklerini yerine getiren ve diğer yönetim fonksiyonları ile birlikte planlanan ve geliştirilen müşteri ihtiyaçlarını yerine getiren etkili ve yeterli bir Kalite Sistemi kurulmuş olup ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi  bulunan Gensa alüminyum  sektörde dünya ölçeğinde bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

Ürünlerimiz alüminyum kapı ve profilleri , cephe sistemleri, mobilya profilleri, küpeşte profilleri, duşa kabin profilleri , muhtelif sanayi profilleri , standart profiller,perde profilleri olup,ayrıca müşterilerimizin taleplerine göre siparişe yönelik de hizmet vermekte..

Son zamanlarda perde profilleriyle  kendinden söz ettiren Gensa Alüminyum yurt içi ve yurt dışı satışlarıyla ülke ekonomisine de katkı yapmaya devam ediyor.

VİZYONU

Müşteri memnuniyetimiz en önemli ilkemizdir prensibinden asla vaz geçmeyen Gensa Alüminyum kuruluşunda ortaya koyduğu hedeflerine sıkı sıkıya bağlı , ürün ve hizmet anlayışını sürekli geliştiren ve günün koşullarına adapte eden bir firmadır.

  • Bütün faaliyetlerini müşterilerinin memnuniyeti için yoğunlaştırmayı,
  • Müşterilerine sağladığı ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi,
  • Ürünleri zamanında teslim etmeyi,
  • İsraf ve ziyanı ortadan kaldırarak ürünlerini ve hizmetlerini, en düşük maliyetle üretmeyi,
  • Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte ürün üretmeyi esas olarak benimsemiş

Gensa Alüminyum kuruluşunda ortaya koyduğu hedeflerine sıkı sıkıya bağlı , ürün ve hizmet anlayışını sürekli geliştiren ve günün koşullarına adapte eden bir firmadır.

Etiketler:

Yorum Yaz