Güney Doğunun Parlayan Yıldızı Diper

  • Genel
  • 24 Kasım 2017
  • 155 kez incelendi.
Güney Doğunun Parlayan Yıldızı Diper

Güney doğunun parlayan yıldızı Diper Mekanizmalı Perde Sistemleri Modern ve estetik anlayışın, kalite ve ergonominin bir arada olduğu ‘‘A plus tasarım’’ vizyonuyla sektörün parlayan yıldızı olamaya devam ediyor.

 

2007 yılından bu yana  tekstil alanında faaliyet gösteren firmamız: Modern ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla beraber, profesyonel Dijital Baskı teknolojisi ile istenilen her ölçü ve ebatta, Dünya standartlarına uygun “mekanik perde” imalatı yapmaktadır. Üstün kalite anlayışıyla üretim yapan DİPER Almanya, Belçika, Hollanda, Irak ve İran gibi çeşitli ülkere ihracat yapmaktadır.

Firmamız her zaman daha iyisinin yapılabileceği bilinci ile her gün gelişen teknolojiyi  yeni trendler ile birleştirerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.DİPER hem hazır, hemde ölçüye göre: Zebra Perde , Katlamalı Zebra Perde, Siluet Perde,Stor Perde,Tül Stor Perde,Japon Perde,Dikey Perde, Sahne ve Cam Balkon perdeleri gibi her ihtiyaca yönelik modern ve kaliteli perde üretimi yapmaktadır.

Bünyemizde stor ve zebra perdelerin sağ-sol ayakları ve L ayak üretilmektedir.Akıllı ev sistemlerine  uyumlu motor ve otomasyonları konusunda  MOSEL markasıyla mekanlarınızda yaşadığınız konforu en üst seviyeye taşır.

DİPER olarak bu kaliteyi en üst seviyeye taşımak amacı ile 4000 m² kapalı alana kurulmuş olan fabrikamızdan tüm ülkeye ve dünyaya hizmet vermekteyiz.

 

Etiketler:

Yorum Yaz