Perde takmak için ölçü nasıl alınır?

  • Genel
  • 28 Eylül 2017
  • 132 kez incelendi.
Perde takmak için ölçü nasıl alınır?

Perde ölçüsü almadan önce nasıl bir perde istediğinize karar vermelisiniz. Bu kararı vermede, perde kullanacağınız mekan size yardım edecektir. Perde yaptıracağınız pencerenin konumuna göre tercih yapmalısınız. Bizler, en iyi perde sahibi olabilmeniz için bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.
Eğer isterseniz, önce perde ihtiyacı olan alanlarınızın ölçülerini kendiniz alın.

Mekanizmalı Perde konusunda piyasa uygulamaları ve fiyat oluşumları hakkında bilgilenmeniz bizler için çok önemli.
Bu bilgiler doğru seçimler yapmanızı sağlayacak. Özellikle web sayfaları klişeleşmiş, reklama dönük ve yorumsuz sunumlar yaptığından tüketici tatminliği oluşmuyor.

 

Yaptıracağınız perde amacına uygun olarak ihtiyaca cevap vermeli. Mekanizmalı Perde çeşitleri fazla  olduğundan pencerenin konumuna uygun seçim

 

yapmalısınız. Stor Perde, Jaluzi Perde, Dikey Perde ve Katlamalı Perde teknik olarak farklı mekanizmalı perdeler olduğundan ölçülendirmeleri önemlidir.
Değişik kriterlere sahip mekanizmalı perde fiyatlandırmaları hakkındaki bilgileriniz ile daha doğru perdeye, daha ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğinizi görebilirsiniz.

Tecrübelerimiz bizlere göstermiştir ki, sadece görselliğini beğendiği perdeyi alan kişilerin daha sonra perdelerinden istedikleri kullanım rahatlığını alamadıkları için değiştirme gereği duymuşlardır. Tabi bunun tersi olaylara da sıkça şahit olmaktayız. Ucuz diye yapılan alımların da aslında pahalı masraflar olduğunu sizler de görmüşsünüzdür.
OtomatikAçılanKapananPerdeler

Tül Perde
Tül Perde her mekanda rahatlıkla ve yıllarca kullanılmaktadır, bir çok çeşit ve seçeneklerle hitap etmekte. Günümüzde tül perdeler daha doğal görünümlü ipek tül, keten tül, ve organze tül olarak tercih edilmektedir, şıklığı ve bir çok modelleriyle modası geçmeyen perdedir.
Bu perdeler yıkanması ve montajıyla da kolaylık sağlar.

Etiketler:

Yorum Yaz