ETD Tekstil PERYHome Collection’dan Üç Boyutlu Zebra Perde Dokuma

ETD Tekstil  PERYHome Collection’dan Üç Boyutlu Zebra Perde Dokuma

2001 Yılında faliyete geçen teknolojiyi modern çizgiler ile bütünleştiren firma sektöründe öncü bir konuma sahip olan ve  Türkiye’nin en önemli sanayi merkezlerinden  Bursa’da 12.000 metre karelik alanda fabrikası  bulunan

ETD Tekstil  tesislerinde  jakarlı dokuma, brode, brode baskılı jakar, nakış, tül,  fonluk, stor tül döşemelik kumaş, zebra store perde kumaşı üretmektedir.   yıllık 3.000.000 metre kapasitesinde üretim yapmaktadır.

Sürekli yatırımı hedefleyen, gelişen  ve makine parkını yenileyen ve geliştiren, teknolojiye yatırım yaparak Ar-ge çalışmalarına önem verdiğini gösteriyor.

ETD Tekstil çevreye duyarlı üretim anlayışı ile araştırma geliştirmeye önem vererek kalitesini sürekli artırmaktadır.

 

ETD Tekstil, Pery Home Collection Markası ile Stor ve Zebra kumaşda üç boyutlu zebra perde   üreterek sektörde  2018’de Pery Home  Collection sektörde  adından söz ettirmeye devam edecektir. Özellikle üç boyutlu yeni nesil zebra perdeler göz kamaştırıyor. Ev, işyeri vb gibi yaşam alanlarınıza ayrı bir renk katan Pery Home Collection, aynı özveri ve kalite ile üretime devam etmektedir. Teknolojisini aynı zamanda sektöründeki diğer firmalarla da paylaşmakta ve hizmet vermektedir. Gören Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetini sürdüren E.T.D Tekstil iç piyasaya hizmet ettiği gibi ürettiği ürünleri orta Doğu ve Avrupa’da çeşitli ülkelere ihraç ederek Türk ekonomisine de katma değer katmaktadır.

.

Firma prensiplerine bağlı  ilke olarak daima ürünlerin kaliteli olmasını, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, müşteri odaklı ve kalite politikasına önem veren bir anlayışı  benimsemiş olan ETD Tekstil  genç ve dinamik bir yönetim kadrosuyla faaliyetini sürdürmektedir.

 

Etiketler:

Yorum Yaz