Ev tekstiline bahar Nisan’da, EVTEKS ile geliyor

  • Fuar
  • 31 Mart 2018
  • 39 kez incelendi.
Ev tekstiline bahar Nisan’da, EVTEKS ile geliyor
Doğayı ve baharı örnek alarak organize edilecek olan, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak olan 24. EVTEKS, 2018 yılını Nisan Etkisi ile karşılamaya hazırlanıyor.

Bu yıl ilk kez nisan ayında, ‘Nisan Etkisi (April Effect)’ mottosu ile organize edilen fuar; tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma gibi bahar etkilerinin ev tekstili ve tasarımı üzerindeki yansımasına ve doğanın uyanışına ev sahipliği yapacak. 

EVTEKS’in bu yılki moda ve trend teması, dünyaca tanınan trend sunum firması Nelly Rodi tarafından ‘Büyülenmek’ olarak belirlendi.

Dünya ev tekstili ürünleri tedariki için EVTEKS’e akın ediyor
Dünyanın en büyük dördüncü ihracatçı ülkesi konumunda olan Türk ev tekstilinin en büyük fuarı EVTEKS, Avrupalı ülkeler başta olmak üzere pek çok ülkenin ürün tedariki sağladığı bir platform olarak dikkat çekiyor. Dünyanın dört bir yanından alım heyetlerini de ağırlamaya hazırlanan fuar, B2B ikili iş görüşmeleri ve network buluşmalarına ev sahipliği yaparken sezonun en yeni tasarım örneklerini sergileyecek.

EVTEKS ‘büyüle’yecek 
Her yıl olduğu gibi dünyaca tanınan trend sunum firması Nelly Rodi, bu yılki EVTEKS’in moda ve trend temasını ‘Büyülenmek’ olarak belirledi. Doğanın tazelenerek uyanışa geçtiği nisan ayının etkisi ile düzenlenecek fuarda ‘Büyülenmek‘ temasıyla ortaya çıkan Taze Hayat, Hayaller, İmza ve Tam Güneş trendleri ile hazırlanan ev tekstili ürünleri sergilenerek ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Etiketler:

Yorum Yaz