Evteks ile ‘Nisan’da doğayla birlikte tasarım da uyanacak

  • Fuar
  • 3 Mart 2018
  • 24 kez incelendi.
Evteks ile ‘Nisan’da doğayla  birlikte tasarım da uyanacak

Bu yıl, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları ile konseptlendirilen ve baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil,  dünyaya da daha güçlü hazırlanıyor.

 

Baharın her dokunuşunun hissedileceği, ev tekstiline önemli bir soluk getirecek EVTEKS Nisan Etkisi (April Effect) lansmanı, Almanya’nın Frankfurt kentinde 10 Ocak tarihinde gerçekleşti.

 

Dünyanın en büyük iki ev tekstili fuarından biri olan EVTEKS – 24. İstanbul Uluslararası Ev Tekstili Fuarı (EVTEKS), CNR EXPO Yeşilköy’de CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Türkiye Ev Tekstili Sanayici ve İşadamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde 24-28 Nisan 2018 tarihlerinde düzenlenecek. EVTEKS, 1.000’den fazla markayı dünyanın dört bir yanından 150 bin ziyaretçiyle buluşturucak.

 

Doğadan ve bahardan esinlerek, özellikle gelecek sezon tasarımları ve dünyada ev tekstili sektöründeki yenilikçi ürünleri ziyaretçilerle buluşturacak olan EVTEKS, 2018 yılını Nisan Etkisi ile karşıladı. Bu yıl, tazelik, yenilik, uyanış ve buluşma temaları ile konseptlendirilen ve baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil,  dünyaya da daha güçlü hazırlanıyor.

 

EVTEKS NİSAN, doğayı örnek alarak ev tekstilinde tasarım trendi açısından dünyaya yön veren uyanışı, gelecek sezonun ürün ve tasarımlarını sunmayı, dünya ev tekstili oyuncularını yenilikte buluşturmayı hedefliyor.

 

Her yıl olduğu gibi dünyaca tanınan trend sunum firması Nelly Rodi’nin EVTEKS 2018 için moda trend araştırmaları da tüm hızıyla devam ediyor. Araştırma ve analiz sonrasında, ev tekstilinde 2019’un moda trendlerinin ilk uygulanmış örnekleri EVTEKS’te görücüye çıkarılacak.

 

Türk ev tekstili Frankfurt’a baharı getirdi…

Baharın her dokunuşunun hissedileceği EVTEKS, sadece kendi coğrafyasına değil tüm dünyada güçlü bir etki yaratmaya hazırlanıyor. Ev tekstiline önemli bir soluk getirecek EVTEKS Nisan Etkisi (April Effect) lansmanı, Almanya’nın Frankfurt kentinde 10 Ocak tarihinde Marriott Otel’de düzenlenecek ‘EVTEKS Nisan Etkisi’ lansman toplantısı TETSİAD Başkanı Ali Sami Aydın, CNR Holding Genel Koordinatörü Cem Şenel ve trend sunum firması Nelly Rodi’nin baş tasarımcısı Vincent Gregorie’nın katılımı ile gerçekleştirildi.

Etiketler:

Yorum Yaz