Her zaman trend perde çeşitleri

  • Genel
  • 28 Eylül 2017
  • 181 kez incelendi.
Her zaman trend perde çeşitleri

Sözlükte perde kelimesinin manası: Görüşü, ışığı engellemek, bir şeyi gizlemek için pencereye veya bir açıklığın önüne gerilen örtü. Perdeler genel olarak kategorilere ayrıldığında: Mekanik perdeler, Kumaş perdeler ve Tül perdeler olmak üzere üç kısma ayrılabilir. Mekanik perdeler kendi aralarında da ayrılırlar, bunlar: stor, zebra, jaluzi ve dikey perdelerdir. Perde sektöründe son günlerde en çok tercih edilen perde çeşitlerini kaleme alıyoruz.
Her mekana bir çok renk ve desenleriyle Stor Perde  İhtiyaç duyduğunuz her mekana bir çok renk ve desenleriyle en uygun çözümü sunar. Stor Perde, her türlü mekanda kullanılabilen ve dizayna büyük katkısı olan şık, otomatik perde sistemleridir. Hem sadelik, hem derinlik hem de grup dizaynı olarak her ortama uyum sağlayabilen Stor Perde ler kumaştan üretilir ve tek hamle ile kapanıp açılır.
Stor Perde, genellikle evlerde ve sakin iş yerlerinde mobilya uyumunu destekleyici olarak kullanılır. Genel özelliklerini sıralamak gerekirse, Stor perde güneşi engeller, iç ortamı karartır, renk filtresi sağlar, leke tutmaz, ütü gerektirmez, yanmaz, bakteri tutmaz, ısı ve ışık geçirmez ve rahatlıkla temizlenebilir. Eğer Stor Perde üzerinde bir yırtılma ya da hasar söz konusu olursa tesisatını sökme
den sadece kumaşını çıkartabilir ve değiştirebilirsiniz.
Stor Perdeler yaylı ya da zincirlik bir ip ile alüminyum
boruya monte edilmiştir. Bu sayede yan kısımdan sarkan ip ile Stor Perdenizi açıp kapatabilirsiniz. Stor perdeler,
kapalı vaziyette gergin durabilsin diye arkadan lama ya da çıta ile sabitlenmektedir. Özel siparişler üzerine Stor Perdeleri motorlu ve kumandalı yönetim olarak otomasyona da bağlanabilmektedir.

Pencere dekorasyonunda yepyeni bir stil, Zebra PerdeZebra Perde pencere dekorasyonunda yepyeni bir stil
olarak sunuluyor. Zebra Perde, stor perdenin devamında gelen ve ofis & işyerleri sonrasında ev ortamına da uygun biçimde üretilen PVC ya da Kumaş
perdelerdir. Ofis Perdelerinin desen işlenerek ev ortamına uydurulmuş hali olan Zebra Perdeler, günümüzde oldukça sık kullanılan ve maliyeti düşük perdelerdir.
Ofis Perdelerinin devamında gelen Zebra Perde, sadelik ve şıklığını bozmuyor. Hem kullanım olarak hem de görsel olarak şık ve düzenli bir görüntü ortaya koyan Kumaş Perdelerinin üzerlerine istediğiniz desenleri işletebilirsiniz. Kimi zaman İstanbul silüeti, kimi zaman Paris, kimi zaman da yeşil bir doğa havasını canlandıran Zebra Perdeler, montaj olarak da ortalama 30 cm’de bir aparat vidalanması gerektirir. Maaliyetleri m2 olarak 30-50 TL aralıklarında olan Zebra Perdeler, temizlik ve değiştirme bazından da oldukça rahattır. Yükseklik ve uzunluk boyutlarınızı bildirerek Zebra Perde siparişi verebilir, isteğiniz üzere montaj ekibini de firmalardan temin edebilirsiniz.

Jaluzi Perde ile bulunduğunuz yeri özelleştirin Jaluzi perde ile bulunduğumuz yeri özelleştirelim. Uzman ekipler tarafından üretilen Jaluzi perdeler ışığı kontrol etmek için kullanılan perde sistemleridir. Bu sistemde bantların açısını değiştirerek içeri ne
kadar ışık alacağını istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Jaluzi Perdeler manuel olarak kullanıldığında iki ayrı kontrol seçeneğine sahiptir. Birincisiyle bantların açısı değiştirilirken ikincisiyle perde aşağı/yukarı doğru konumlandırılabilir.

Ahşap Jaluzi Perde şık görüntü sağlarAhşap Jaluzi Perdeler 25 mm – 50 mm genişliğinde
ahşap slaytlardan üretilir. Ahşap Jaluzi, sabit bir alanda kullanılan ve şıklık içerek oynar başlıklı
perdelere verilen isimdir.

Yatay sistemde çalışırlar ve birbirlerine tam paralel bantlar ile tutturulmuş olarak eşit çalışılar.
Belirli bölgelere sabit olarak monte edilen Jaluziler tek hareket ile aşağı ve yukarı açılar ve kapanırlar. Aynı zamanda sabit Jaluzi Çubuğunu oynatarak da sadece dişlileri açıp kapatabilirsiniz.

Ofis Perdeleri ile aynı mantıkla çalışırlar, ancak sağa ve sola hareket alanları bulunmadığı için hem daha kolay yönetilir, hem de Ahşap görünümleri sayesinde daha şık görüntü sağlarlar. Konumunuza uygun ölçülerde ve tasarımsal olarak şık birgörüntü oluşturan Ahşap Jaluzi perdeler için firmalar uygun fiyat garantisi ile uzun ömürlü malzeme ve ustalık
sağlıyor.

Etiketler:

Yorum Yaz