SOMFY İLE PERDELERİNİZİ HAREKETLENDİRİN!

  • Genel
  • 23 Eylül 2017
  • 177 kez incelendi.
SOMFY İLE PERDELERİNİZİ HAREKETLENDİRİN!

PERDELERİNİZİN KONTROLÜ ARTIK TEK DOKUNUŞLA SİZDE…
ÜSTELİK 999 TL + KDV’DEN BAŞLAYAN CAZİP FİYATLARLA!

Dekoratif bir perde ve şık bir tül, evlerde bambaşka bir atmosfer yaratabiliyor. Bina otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy ile perdeler şimdi evlerde estetik yaratmakla kalmıyor, üstün konfor da sağlıyor.

Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri olan perdeler, üstün Somfy teknolojisi ile üretilen perde motorları sayesinde artık tek dokunuşla estetik bir biçimde açılıp kapanabiliyor. Uzaktan kumanda veya akıllı telefonunuza basit bir dokunuşla, perdelerinizin pozisyonunu istediğiniz gibi ayarlayarak yaşam stilinize uygun ortamlar yaratabiliyorsunuz. “MY” fonksiyonu ile tek bir tuşa bastığınızda perdeleriniz favori konumunuza gelebiliyor. Üstelik kablosuz ürün seçenekleri sayesinde bu konfora ulaşmanız çok daha rahat, çünkü evinizde tadilat gerekmeden kolay montaj imkanınız da bulunuyor.

Somfy motorlu perde sistemleri, birçok avantajı daha beraberinde getiriyor. Öncelikle evinize giren güneş ışığı kolayca kontrol altına alınarak konforlu ortamlar oluşması sağlanıyor. Bu şekilde mesela yaz aylarında evinizin içi serin kalırken, mobilya ve halılarınız güneşin zararlı ışınlarından korunmuş oluyor ve daha az klima kullanımı ile enerji tasarrufu da sağlanıyor. Diğer yandan; açıp kapatırken elinizle çekmenize gerek kalmadığı için perdeleriniz daha az yıpranıyor ve daha uzun ömürlü oluyor. Oldukça sessiz çalışan perde motorları, Somfy’nin akıllı ev sistemi TaHoma ile de uyumlu olduğundan perdelerinizi evin dışındayken bile kontrol ve kumanda etmeniz mümkün oluyor.

Etiketler:

Yorum Yaz