Toplu Tekstil kalite kontrolü değil, kalite üretimi yapıyor…

  • Genel
  • 28 Eylül 2017
  • 164 kez incelendi.
Toplu Tekstil kalite kontrolü değil, kalite üretimi yapıyor…

Perde Büzgü Şeridi, Tarlatan ve Dar Dokuma ürünlerinde sektörde tanınmış bir marka haline gelen Toplu Tekstil EVTEKS 2017 fuarın da yerli ve yabancı katılımcılara ürünlerini sundu.

Yeni makine parkur yatırımı ve Ar-Ge çalışmaları ile gücüne güç katıyor

Firmamız 1978 yılında kuruldu. Sektöründe kendine önemli bir yer edinen TOPLU TEKSTİL, 1997 yılında Dar Dokuma imalatına geçerek vizyonunu günümüze taşıdı. Dar dokuma alanında 2005 yılına kadar ürün yelpazesini sürekli genişleten firmamız, ürünlerini piyasa şartlarına uygun hale getirdi. Başarılı olmak için ilk kuralın devamlı çalışmak ve yeniliklere açık olmak fikriyle yoluna devam eden firmamız, 2006 yılında yapılan yatırımlardan sonra Ev Tekstili sektöründe perdede kullanılan ekstraforların imalatına başladı. Yeni makine parkur yatırımı ve Ar-ge çalışmaları ile gücüne güç katan Toplu Tekstil, 2012 Aralık ayından itibaren sektörde hızlı ilerleyişini daha da hızlandırdı.
1 mm’den 200 mm’ye kadar çeşitli genişliklerde imalat, aylık 12 milyon metre üretim kapasitesi, perde ekstraforunda 550’yi aşan model
Toplu Tekstil, ev tekstilinde yapmış olduğu çalışmalar sonucunda; perde büzgü ekstraforu, perde tarlatanları, perde ruletleri ve dar dokuma ürünleri ile konfeksiyon ve yan sanayiye hitap edecek şekilde üretime geçti. Bizler 1 mm’den 200 mm’ye kadar çeşitli genişliklerde imalat yapmaktayız. 12 milyon metre üretim kapasitesine sahip olan firmamız, perde ekstraforunda 550’yi aşan modelle, hizmette kalite anlayışını müşterilerimize sunuyor.

Evteks 2017 fuarında ilgi odağı oldu
Evteks 2017 fuarında özel standıyla ilgi odağı olan ve ürünleri çok beğenilen Toplu Tekstil verimli bir fuar geçirdi, yerli ve uluslararası pek çok firmayla bağlantı gerçekleştirdi.
Siparişlerin imalatını titizlikle yapıp,
en kısa sürede teslimw
Firmamız, Avrupa ve dünyanın bir çok ülkesiyle ihracat yapan firmaların taleplerine cevap veriyor. Hem son teknoloji makinelerimizle hem de teknik personelimizle tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Çalışma hayatında işbirliğinin önemini kendine vurgu yapan firmamız, müşterilerimizin Ar-Ge çalışmalarına destek veriyor ve bunu koruyor. Aynı zamanda müşteri memnuniyet politikamızdan ödün vermeden, müşterilerimizden gelen özel siparişlerin imalatını titizlikle en kısa sürede teslim etmekteyiz.
Sektöründe tanınmış bir marka haline gelen Toplu Tekstil, Rusya Federasyonuna bağlı ülkeler, Asya, Avrupa ve Afrika kıtasındaki bir çok ülkede kendini gösterdi. Bu ülkelere ihracat yaparak kendi adını ve en önemlisi Türk markasını dünyanın bir çok ülkesine duyuran firmamız, Avrupa pazarında da yerini sağlamlaştırmaya yönelik çalışmalarına devam ediyor.
Ekonomik, güncel, yenilikçi ve
kaliteden ödün vermeyen çözümler
Kalite politikamız: Müşteri odaklı çalışmalar yaparak ekonomik, güncel, yenilikçi ve kaliteden ödün vermeden çözümler üreterek, üretimin tüm aşamalarında,

hammadde temininden, ürünün müşteriye ulaşmasına kadar geçen yolculukta kalite ve güvenirliliği baz almaktır. Kaliteyi kontrol etmek yerine iş gücüyle birleştirip üretim sağlamak politik anlayışımız olup, yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak, sürekli geliştirmek ve en önemlisi devamlılığı sağlamak bizi biz yapan özelliklerimiz arasındadır.

 

 

 

Etiketler:

Yorum Yaz